Hakkımızda /

Aşağıda firmamız hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Jip Plastik; Bornova-İzmir'de modern ve ileri teknoloji üretim hatları ile faaliyet gösteren firmamız, günün teknolojik gelişmelerini takip ederek, plastik sürpriz oyuncaklar ve çakmak gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Operasyon

Operasyon Haziran 2013'te çocuk güvenlik sistemi ile başlamıştır. 2014 yılı ile kaliteye önem veren firmamız plastik çakmak pano üretimini tamamen pom hammaddesine dönüştürmüştür. Ülkemizde pom hammaddesinden ışık üreten tek ve tek üreticiyiz. Ürün yelpazesini yapmak amacıyla çocuklar için sürpriz yumurta projemize başladık. Çakmaktaki model ve yeni projeler model çeşitlerini artırmaya devam ediyor.

İhracat

Jip Plastik ürünlerini yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerine ulaştırmaktadır; Üretiminin büyük bir kısmı ihraç edilmektedir.

Neden Jip Plastik ?

Müşteri memnuniyetini öncelikli değerlerinden biri olarak belirleyen Jip Plastik, birebir görüşmeler sonucunda müşteri ihtiyaçlarına özel üretim olanakları sunuyor. İnsan sağlığına, çevreye ve yasalara saygı duymak Jip, olmazsa olmaz bir plastik kültürü. Gelişmiş laboratuar ve test tesisleri, açık üretim ve müşterilere hizmet etme gücüne sahip olma gücü gibi ürün sertifikaları. Ar-Ge çalışmaları ile kendini sürekli yenileyen Jip Plastik, sektörde lider ve global bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.